JEDNODENNÍ CHIRURGIE

Operace bez hospitalizace
Ráno přijdete, odpoledne jdete domů. Na prvním místě je co nejmenší zátěž a strach našich dětských pacientů. Operace jsou prováděny týmem zkušených dětských chirurgů a anesteziologů s dlouholetou praxí ve FN Motol.
 

OBŘÍZKY

Jsme zkušení dětští chirurgové s mnohaletými zkušenostmi s novorozeneckou obřízkou. Zákrok provádíme metodu Plastibell, která je jednou z nejčastěji používaných metod pro novorozeneckou obřízku.

 
CentrumST poskytuje komplexní péči v oboru sportovní traumatologie, dětské chirurgie, ortopedie, fyzioterapie, podiatrie, cvičení, masáže a další. Naší snahou je vyléčit pacienta, aby se mohl co nejrychleji vrátit zpět k běžné pohybové aktivitě. Sport k životu neodmyslitelně patří. Pohyb je život.
 

POLIKLINIKA POD MARJÁNKOU

Lékaři dětské chirurgie Praha jsou specialisty pro kojence, děti a mládež, kteří poskytují nejmodernější dětskou chirurgickou péči s možností návaznosti na operační postupy od operací kýly až po korekce vrozených vad. Využíváme nejmodernější chirurgické techniky a technologie včetně miniinvazivních operací.
 

FYZIOTERAPEUTICKÁ POHOTOVOST

Zabýváme se diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému. Naše fyzioterapie úzce navazuje na ostatní oddělení a díky tomu završujeme komplexní péči v oblasti pohybového aparátu.